Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про податкові нововведення та декларування доходів громадян під час семінару

01.02.2018

Про зміни податкового законодавства та основні моменти цьогорічної кампанії декларування громадянами своїх доходів говорили на семінарі який відбувся у Млинівському відділенні Дубенської ОДПІ для платників Млинівського та Демидівського районів. 

Фахівці ГУ ДФС у області зупинились на актуальних питаннях змін до податкового законодавства, які вступили в дію з 01.01.2018 року. Питаннях виплати мінімальної заробітної плати, гарантій її забезпечення, нарахування ЄСВ. Крім того проінформували про новації в адмініструванні податку на майно, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку тощо. Розповіли про особливості подання податкової звітності за 2017 рік.

В.о. начальника Дубенської ОДП начальник Демидівського відділення Валентина Рачинська  нагадала учасникам заходу, що нині триває кампанія декларування громадянами доходів та розповіла про випадки, коли подання декларації про майновий стан та доходи є обов’язковим, а також про особливості заповнення декларації на податкову знижку та про перелік витрат, дозволених для включення з метою отримання знижки.

Начальник Млинівського відділення Дубенської ОДПІ  Зоя Олієвська звернулась до  громадян завітати до 1 травня 2017 року до Центру обслуговування платників Млинівського відділення, та прозвітувати про отримані доходи у минулому році. При виникненні будь-яких питань щодо заповнення декларацій про майновий стан і доходи, працівники ЦОПу завжди нададуть кваліфіковану допомогу.

Завершення семінару відбулось у форматі запитань - відповідей та активної дискусії. Учасники заходу  адресували податківцям низку запитань щодо порушених тем, на які отримали  лаконічні відповіді.