Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про кампанію декларування доходів громадян у 2018 році за під час проведення семінару

31.01.2018

Днями, у Володимирецькому відділенні Сарненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області, відбувся  семінар з питань оподаткування та декларування доходів громадян   за участі  громадян та представників бізнесу.

Приводом для зустрічі стала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017року, яка розпочалась з 1 січня  та триватиме до 1 травня 2018року, та зміни до податкового законодавства які вступили в дію 3 01.01.2018 року.

Під  час виступу, начальник Володимирецького відділення Наталя Десятник повідомила, що у 2018 році декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з якими громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками 2017 року. Також вона роз’яснила у яких випадках громадяни зобов'язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи, а також, які витрати можна включати в декларацію з метою отримання податкової знижки та повідомила, що декларанти податку на доходи фізичних осіб мають змогу заповнювати та направляти до органів ДФС декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет, скориставшись оnlain-сервісом ДФС.

Володимирецьке відділення Сарненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області запрошує громадян завітати до 1 травня 2017 року до Центру обслуговування платників Рівненської ОДПІ, та прозвітувати про отримані доходи у минулому році. При виникненні будь-яких питань щодо заповнення декларацій про майновий стан і доходи, працівники ЦОПу завжди нададуть кваліфіковану допомогу.

Володимирецьке відділення Сарненської ОДПІ