Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Рівному про новації податкового законодавства підприємці дізнавались під час семінару

23.01.2018

Нещодавно в приміщенні ДПІ у м.Рівному для суб’єктів господарювання відбувся семінар з актуальних питань податкового законодавства.

Податківці нагадали підприємцям про порядок звітування за результатами року, наголосивши на перевагах електронної звітності. Звернули увагу на початок деклараційної кампанії, яка стартувала з 1 січня і триватиме до 1 травня поточного року, розказавши про випадки, коли громадяни зобовязані задекларувати отримані у 2017 році доходи. Акцентували увагу також на тому, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 1 січня 2018 року збільшено мінімальну заробітну плату, яка тепер становить 3723 грн. на місяць, та прожитковий мінімум для працездатної особи - до 1762 гривень, зазначивши, що відповідно для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, збільшується сума сплати єдиного податку.

Особливу увагу учасників зустрічі було звернуто на законодавчі новації, зокрема щодо нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, що фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, а також ті, що на загальній системі оподаткування та провадять незалежну професійну діяльність, у 2018 році сплачуватимуть за місяць не менше розміру мінімального страхового внеску - 819,06 гривень.

Окремо зупинились на новаціях з податку на прибуток, ПДВ, податку на доходи фізичних осіб та рентних платежів.

На завершення заходу фахівці фіскального відомства нагадали про функціонування Електронного кабінету, порядок функціонування якого затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14 липня 2017 року № 637, та інших сервісів ДФС.

Сектор організації роботи ДПІ у м. Рівному