Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Дубенські податківці здійснюють свою діяльність в рамках чинного законодавства

15.03.2013

В окремих засобах масової інформації оприлюднено інформацію прес - служби прокуратури Рівненської області щодо факту вчинення тиску на бізнес працівниками Дубенської  об’єднаної ДПІ.

У зв’язку з цим вважаємо за необхідне оприлюднити наступну інформацію.

У 2009 році на території м. Дубно громадянином було викуплено земельну ділянку. До жовтня 2012 року дана земельна ділянка в господарській діяльності не використовувалась.

Відповідно до ст. 286 Податкового кодексу України, на підставі даних державного земельного кадастру, платнику законно нараховано земельний податок, про що свідчить рішення про результати розгляду скарги ДПС у Рівненській області від 01.03.2013 р.№ 127/14/10-210/3, яким скаргу платника залишено без задоволення.

Крім того, платником було подано скаргу з приводу неналежного виконання службових обов’язків працівниками  Дубенської ОДПІ з нарахування земельного податку, на підставі якої Рівненською обласною прокуратурою 03.01.2013 р. було  порушено кримінальне провадження.

Дубенською міжрайонною прокуратурою Рівненської області проведено досудове  розслідування  та 25 лютого 2013 року прийняте рішення про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю в діяннях працівників об‘єднаної державної податкової інспекції складу кримінального правопорушення.

Зоя Хоній,

начальник Дубенської ОДПІ

 

***

Інтернет-видання  «Пілон»

05.03.2013

 

На Рівненщині викрито незаконні дії податківців, які вчиняли тиск на бізнес

Органами прокуратури Рівненщини виявлено факт вчинення працівниками Дубенської об’єднаної державної податкової інспекції незаконних дій, які унеможливлювали здійснення підприємцем господарської діяльності. Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненщини.

Встановлено, що податківці безпідставно виписали приватному підприємцю, який перебуває на спрощеній системі оподаткування та звільнений від обов’язку складання звітності із земельного податку, повідомлення-рішення, яким нараховано до сплати за минулий рік 14 тисяч гривень земельних податків та штрафних санкцій.

Крім того, з’ясовано, що підпис підприємця на корінці повідомлення-рішення про отримання ним вказаного документа є підроблений. Такі незаконні дії працівників органів податкової служби призвели у подальшому до неправомірного переведення суб’єкта господарювання із спрощеної системи оподаткування на загальну.