Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Головне управління Міндоходів у Рівненській області інформує

07.08.2014

8 липня 2014р. прокуратурою Дубенського району, спільно з прокуратурою області,  проведено перевірку в  порядку нагляду за додержанням і застосуванням  законів в Радивилівському відділенні Дубенської ОДПІ.

В результаті проведеної перевірки  встановлені порушення  Закону України ”Про виконавче провадження” щодо сумлінної реалізації передбачених прав та забезпечення своєчасного і в повному обсязі вчинення виконавчих дій з приводу стягнення податкового боргу, в частині  неподання скарг на дії або бездіяльність посадових осіб органів державної виконавчої служби.

По інших питаннях порушень не встановлено.

Що стосується питання, що під час ліквідаційної процедури сільськогосподарських виробничих кооперативів упродовж 2007-2012 років зникло близько 90 одиниць сільськогосподарської техніки, то відповідно до норм діючого законодавства а саме, ст.4 Закону України” Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” від 14 травня 1992 року N2344-XII, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) з моменту винесення ухвали (постанови) про призначення його арбітражним керуючим до моменту припинення здійснення ним повноважень прирівнюється до службової особи підприємства – боржника і несе повну відповідальність за вчинення дій, пов’язаних з процедурою банкрутства.

Головне управління Міндоходів у Рівненській області