Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Митна служба підтримає пропозиції бізнесу, які будуть корисні та ефективні для детінізації зовнішньоекономічних операцій

07.07.2014

4 липня 2014 року представники МПП «Віджай» пікетували Рівненську митницю Міндоходів. З цього приводу, адміністрація митниці доводить до відома громадськості свою позицію.

Рівненською митницею Міндоходів вживаються всі заходи щодо єдиного підходу в питаннях контролю митної вартості, країни походження та класифікації товарів, що імпортуються на митну територію України. Митна політика передбачає єдині принципи діяльності органів доходів і зборів, незалежно від місця проведення митних формальностей на території України!

На жаль, не всі суб’єкти підприємницької діяльності розуміють вимоги чинного законодавства щодо вищезазначених питань. Замість того, щоб використовувати наявні механізми врегулювання спірних питань, вони вдаються до непередбачених законодавством методів тиску на державні органи.

Рівненською митницею застосовуються всі, передбачені законодавством заходи, для проведення перевірки діяльності даного підприємства.

Наголошуємо на неприпустимості втручання в кадрову політику державних органів з боку політичних організацій.

Митницею і надалі будуть вживатися заходи з протидії корупції, дотримання законності при прийнятті рішень управлінського характеру, очищення від працівників, які вчинили порушення службової дисципліни.

Рівненська митниця Міндоходів