Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Журнал «Вісник» та газета «Податкові вісті» - видання для платників податків

23.05.2014

Журнал «Вісник Міністерства доходів і зборів України» друкується, в першу чергу, для керівників підприємств, бухгалтерів, підприємців, та є  інформаційним містком між податківцями і платниками податків.  Сьогоднішній «Вісник» надає практичну допомогу читачам у підвищенні їх професійного рівня, вихованні податкової культури, забезпеченні роз‘ясненнями та консультаціями податкового і митного законодавства. Через журнал читачі дізнаються про запровадження електронних сервісів від податкового відомства, таких як «Електронний кабінет платника податків», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Реєстр платників ПДВ», «Інформаційно - довідковий ресурс», «Електронна митниця», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Пульс», «Електронна звітність», «Декларування он-лайн».

Рівненська обласна рада профспілки працівників органів доходів  і зборів та територіальне відділення Асоціації платників податків України у 2004 році створили газету  «Податкові вісті». Протягом десяти років, тираж газети коливався від 2500 до 5600 примірників. Так само, як і журнал, газету передплачують підприємці, податківці та митники.

Усвідомлюючи важливість роз‘яснювальної роботи, популяризація цих фахових видань здійснюється на семінарах, зустрічах, засіданнях, конференціях, які проводяться за участю органів Міндоходів.

Економічна криза зачепила і ці друковані видання. На сьогоднішній день, тиражі газети і журналу наполовину зменшилися (журнал – 52300, газета - 2455 прим.).

Колектив газети «Податкові вісті», випустивши 500-й – ювілейний номер, сподівається на кращі часи і впевнений, що не можна, сьогодні, допустити будь-яких обмежень в роз‘ясненні законодавства, яке так часто змінюється. Адже не кожен підприємець має економічну освіту чи Інтернет, не кожен може самостійно, без допомоги фахівця, розібратися у законодавчих лабіринтах. Зате кожен може визначитися для себе, що йому краще: яку газету чи журнал передплачувати? Які новини і на якому інформаційному ресурсі читати?

Свої пропозиції, щодо наповнення газети, актуальності публікацій, просимо надсилати на адресу редакції: м.Рівне, вул.Черняка, 6.

Щодо  журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України», то пропозиції можна надсилати до видавництва: ДП «СВЦ Міндоходів України», вул.Хорива,24, м. Київ – 71, пошт. інд. 04071.

 ГУ Міндоходів у Рівненській області