Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Головне управління Міндоходів у Рівненській області інформує

21.03.2014

20.03.2014 р. на сайті «Рівне вечірнє»  та «Рівне-1» з’явилася інформація про те, що нібито податкові органи чинять тиск на підприємців. Зокрема, йдеться про податкові перевірки.

У свою чергу, ГУ Міндоходів у Рівненській області запевняє, що органи Міндоходів області діють виключно у межах норм Податкового кодексу України. Податківці під час повсякденної діяльності на конкретних прикладах доводять громадськості, платникам податків, що головна їхня місія – адміністрування податків, надання послуг платникам податків, підвищення якості обслуговування і, як результат, наповнення бюджетів усіх рівнів.

Що ж стосується контрольно-перевірочних заходів, то вони проводяться згідно з вимогами чинного законодавства та спрямовані на комплексне відпрацювання та руйнування тіньового сектору економіки. Крім того, наразі запроваджено ефективний інструмент – автоматизовану систему раннього виявлення порушників податкового законодавства. Відтак перевірки стосуються лише тих підприємств, які мають податкові ризики.
Так, на Рівненщині постійно зменшується кількість податкових перевірок. У 2013 році проведено на 60% менше перевірок ніж у 2012 році. Кількість перевірок підприємств у 2014 році на 30% менше, ніж за січень-лютий минулого року.

Таким чином, органи ГУ Міндоходів у Рівненській області протидіють тінізації економіки регіону, зокрема за рахунок включення до плану перевірок суб'єктів із високими ризиками несплати податків. При цьому варто наголосити: відмова від сумлінної сплати податків та небажання виконувати свій громадянський обов'язок не повинні приховуватися за незрозумілими гаслами, адже податкова служба відкрита до співпраці з платниками податків. У будь-який час органи Міндоходів приймають пропозиції з удосконалення законодавства.

ГУ Міндоходів Рівненщини здійснює профілактичні заходи боротьби з корупцією. Зокрема, за 2013 рік в засобах масової інформації розміщено 52 публікації, проведено 5 виступів по телебаченню та радіо з висвітлення фактів протиправних дій, вчинених працівниками податкової служби. Протягом останніх дванадцяти місяців працівниками органів Міндоходів Рівненщини не було вчинено жодних кримінальних правопорушень.

Врегулювати будь-які неприємні ситуації у спілкуванні з посадовими особами митниці чи податкової можна зателефонувавши на «Пульс». У Міністерстві не лише приймуть дзвінок, а й повідомлять про результати розгляду скарги чи звернення. Отож, якщо у представників бізнесу виникають будь-які труднощі у спілкуванні з податковою, варто телефонувати за безкоштовним номером „Пульсу” (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.

Сьогодні співробітники територіальних органів Міндоходів у Рівненській області, відповідно до службових обов’язків, забезпечують реалізацію в штатному режимі державної податкової та митної політики, здійснюють контроль за додержанням податкового та митного законодавства, скеровуючи діяльність виключно в законодавчій площині.

ГУ Міндоходів у Рівненській області