Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

План спільних дій фіскальної, митної служб та громадськості підписано на Рівненщині

20.12.2018

В ГУ ДФС у Рівненській області відбувся круглий стіл з обговорення  порядку організації спільних заходів для платників податків, налагодження ефективної взаємодії і врахування громадської думки під час формування та реалізації податкової та митної політики.

З ініціативою організації такої комунікаційної платформи спілкування бізнесу та представників фіскальних органів виступили члени ради ТВ АППУ в області.

Круглий стіл став заключним етапом із низки спільних заходів ДФС та громадськості - установчих зборів з обрання Громадської ради при ГУ ДФС, засідання ГР з обрання керівного складу та формування Плану роботи на наступний рік, спільного засідання ГР та Ради ТВ АППУ з обговорення  принципів подальшої взаємодії та порядку наступних дій.

Начальник Головного управління ДФС області Дмитро Зайцев відмітив: «Важливим моментом є те, що наразі як бізнес, так і фіскальна служба має можливість вести відвертий діалог, і сьогоднішня зустріч зайвий раз підтверджує, що відкрите спілкування у правовому полі дозволяє підвищити рівень довіри та знайти відповіді на запитання, що хвилюють бізнес».

В.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іван Іванов висловив усім вдячність за готовність до спільної продуктивної співпраці та зауважив, що митна служба відкрита для спілкування з представниками бізнес-структур, створюючи рівні конкурентні умови. «Адже саме такі зустрічі сприяють забезпеченню реалізації принципів відкритості в діяльності митних органів, а також  їх підзвітності громадськості», - зокрема, зазначив очільник митниці.

Після активного обговорення висловлених учасниками круглого столу пропозицій підписано План спільних дій ГУ  ДФС у Рівненській області, Рівненської митниці та ТВ ВГО "Асоціація платників податків України" в Рівненській області на  2019 рік.

Захід завершився приємною несподіванкою для Федоровича Володимира Тадейовича - члена Ради  Територіального відділення ВГО АППУ в Рівненській області, директора ТзОВ Фірма «Овіс».  За вагомий внесок у справі захисту прав і законних інтересів платників податків на регіональному рівні його нагороджено Почесною Грамотою Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».  За дорученням Президента ВГО АППУ грамоту вручив голова ради територіального відділення  АППУ  Маріян Года.

ГУ ДФС у Рівненській області