Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Обрано керівний склад Громадської ради при Головному управлінні ДФС Рівненщини

17.12.2018

Серед завдань органів ДФС Рівненщини є створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в регіоні, забезпечення тісної взаємодії з громадськістю, досягнення відкритості  та прозорості роботи. Cаме з цією метою 17 грудня відбулося перше засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Рівненській області з оновленим складом. Захід, який у першу чергу, мав на меті вирішення організаційних питань, зокрема, обрання нового голови, заступників,  секретаря Громадської ради.

За результатами рейтингового голосування головою Головою Громадської ради при ГУ ДФС області обрано Гапяка Б.В. уповноваженого представника Української асоціації підприємств легкої промисловості, заступниками Садову Л.М. директора виконавчої дирекції ТВ АППУ у Рівненській області, Ярощука М.Я. президента торгово-промислової палати.

До органу контролю за діяльністю фіскальної служби та митниці увійшли 15 представників громадських організацій та недержавних засобів масової інформації, науковці. Серед членів Громадської ради представники відомих в Україні інститутів громадянського суспільства: Асоціації платників податків, Об‘єднання роботодавців, Союзу промисловців та підприємців, Асоціації митних брокерів, Спілки економістів, Асоціації підприємств легкої промисловості, Федерації профспілок, Торгово-промислової палати, Всеукраїнського бухгалтерського клубу, Федерації малого та середнього бізнесу, Федерації роботодавців у сфері  оцінки та землеустрою України, Асоціації рекламістів, благодійного фонду Надії і Добра, тощо. Приємно відзначити, що членами Громадської ради є два доктора та один кандидати економічних наук. 

Вже стало доброю традицією в фіскальній службі Рівненщини, що керівництво Головного управління та митниці звітує перед громадськістю про підсумки роботи відомств, ознайомлює з новинами податкового, митного законодавства та відповідає на запитання, які хвилюють суб‘єктів господарювання краю. До представників громадськості з словами подяки за плідну співпрацю та зі звітами про проведену роботу за 11 місяців 2018 року звернулись начальник ГУ ДФС у області Зайцев Д.Б та в.о начальника Рівненської митниці ДФС Іванов І.І. Окрім організаційних питань, учасники засідання також затвердили Положення про Громадську раду при ГУ ДФС у Рівненській області та обговорили основні напрями роботи Громадської ради, надавши пропозиції до Плану роботи Громадської ради на наступний рік.

На закінчення зустрічі голова Громадської рад  при ГУ ДФС у області відзначив, що новостворений орган утворений для здійснення громадського контролю за діяльністю влади, налагодження ефективної взаємодії і врахування громадської думки під час формування та реалізації податкової та митної політики. Завдяки злагодженим зусиллям громадськості та держави бізнес на Рівненщині буде вести простіше і комфортніше.

Головне управління ДФС у Рівненській області