Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сформовано оновлений склад Громадської ради при Головному управлінні ДФС в області

12.12.2018

12 грудня, у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Рівненській області відбулися установчі збори для формування персонального складу Громадської ради при ГУ ДФС Рівненщини.

До участі у заході були запрошені представники інститутів громадянського суспільства, які попередньо надали відповідні документи. В результаті голосування до складу Громадської ради обрали 15 представників громадських організацій. Саме вони здійснюватимуть громадський контроль за діяльністю відомства, формуватимуть ефективні канали комунікацій між владою та громадськістю.

Із вітальним словом до присутніх звернулися начальник Головного управління ДФС області Дмитро Зайцев, в.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іван Іванов, заступник начальника Рівненської митниці Ігор Козлинець, які висловили усім вдячність за готовність до спільної продуктивної співпраці.

«Функціонування Громадської ради дуже залежить від зацікавленості органу влади від співпраці з нею та ефективність діяльності членів Громадської ради, їх вміння відстоювати інтереси. Громадська рада при ГУ ДФС у області створюється заради сприяння забезпеченню реалізації принципів відкритості в діяльності органів влади, а також  їх підзвітності громадськості», - зокрема, зазначив Дмитро Зайцев.

Про Всеукраїнський тиждень права, який нині триває та реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» розповіла заступник начальника юридичного управління Наталія Кузьмич.

Учасники установчих зборів заслухали секретаря Ініціативної групи – Тетяни Наумчук про проведену роботу щодо підготовки установчих зборів.

Перше засідання Громадської ради при ГУ ДФС у області учасники запланували провести 17 грудня.

ГУ ДФС у Рівненській області 

ФОТОМАТЕРІАЛИ