Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Громадськість, представники фіскальної служби, наукових кіл та бізнесу взяли участь у публічному обговоренні податкової реформи

17.10.2018

Нещодавно в приміщенні Національного університету водного господарства та природокористування відбулось обговорення податкової реформи. В заході взяли участь перший заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук, члени Громадської ради при ГУ ДФС у області Лариса Садова, Ганна Писарчук, Наталія Позняковська, голова ради громадської організації "Інститут податкових реформ" Олена Хотенко, представники громадськості, бізнесу, науковці Рівненщини.

Дискусія розпочалась з узагальнення досвіду країн світу в рамках податкового регулювання. Дана тема стала відправною точкою для широкої дискусії щодо важливості системи електронного адміністрування ПДВ, намірів запровадити податок на виведений капітал, замінивши ним податок на прибуток підприємств. Присутні поділилися різними думками, підходами, оцінками можливих втрат на початкових етапах впровадження нововведень та необхідністю пошуку компенсаторів, які б дозволили нівелювати втрати бюджету.

Ці та інші порушені питання викликали жваву дискусію серед присутніх, адже тема становить особливий інтерес як для представників громадськості, бізнесу, так і студентів. Перш за все, тому що усі є платниками податків.

Звертаючись до аудиторії перший заступник начальника фіскальної служби області Анатолій Клячук сказав: «На даний час ДФС перебуває в активній стадії реформування, відбувається достатньо динамічний розвиток у напрямі аудиту, розвитку електронних сервісів, створенні умов для підвищення рівня добровільної сплати податків. Проте без участі громадськості та бізнесу, без їх пропозицій та оцінки даних процесів реформування буде не ефективним».

ГУ ДФС у Рівненській області

ФОТОМАТЕРІАЛИ