Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Головному управлінні ДФС у Рівненькій області відбулось чергове засідання Громадської ради

12.10.2018

 

Нещодавно громадськість Рівненщини провела чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області за участі першого заступника начальника Головного управління ДФС у області Анатолія Клячука, заступника начальника Надії Друзюк.

Присутні на засідання Громадської ради ознайомилися з підсумками роботи територіальних органів ДФС у Рівненській області  за  9 місяців 2018 рік.

«Одним з головних принципів нашої роботи є партнерські відносини - ми сприймаємо громадськість і бізнес як наших партнерів, цінуємо і поважаємо їх. Завжди готові прийти на допомогу, почути та зрозуміти один – одного», – зауважив перший заступник начальника Головного управління ДФС у області Анатолій Клячук.

Зацікавленість у присутніх викликали питання боротьби з «тіньовою» зайнятістю та виплатою заробітної плати без оподаткування - озвучені заступником начальника ГУ ДФС у області Надією Друзюк.

Голова Громадської ради Євген Щербаков ознайомив присутніх з підсумками роботи Ради у 2017 та за 9 місяців 2018 року, наголосивши, що на засіданнях постійно присутній конструктивний діалог між владою та представниками інститутів громадянського суспільства, а чергове засідання Громадської ради допоможе вирішити нагальні питання громадськості та бізнесу щодо актуальних питань оподаткування.

Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради повідомила секретар Ради Тетяна Наумчук.

Щодо презентації Форуму з питань регуляторної політики та підтримки розвитку малого і середнього бізнесу, який має відбутися 23 жовтня в приміщенні Національного університету водного господарства та природокористування розповіла заступник голови Громадської ради, директор ТВ АППУ у області Лариса Садова.

На завершення засідання Анатолій Клячук, подякував присутнім за дискусійний  формат обговорення проблемних питань, та зауважив, що перше наше завдання і основне це наповнення державного бюджету і боротьба з тіньовою економікою, а друге – це реалізація ефективної співпраці з громадськістю.

ГУ ДФС у Рівненській області

Фотоматеріали