Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Подяки від фіскальної служби отримали підприємці Рівненщини

31.08.2018

З нагоди Дня підприємця в  приміщенні обласної держадміністрації відбулися урочистості, в яких взяли участь представники малого і середнього бізнесу Рівненщини. Присутніх підприємців та бізнесменів вітали представники органів влади і місцевого самоврядування, установ та громадських організацій.

Не залишили без нагород кращих підприємців - сумлінних платників податків, і податківці Рівненщини. Заступник начальника Головного управління фіскальної служби області Надія Друзюк вручила Подяки приватним підприємцям Братащуку Віктору Григоровичу з Радивилівського району, Матіс Олені Володимирівні з міста Рівного, Сергієнку Валентину Юрійовичу з Дубенського району, Солодчуку Василю Леонідовичу з Рівненського району.

Вітаючи нагороджених та всіх присутніх зі святом, Надія Друзюк зазначила, що        конструктивна співпраця працівників органів фіскальної служби з підприємцями на засадах партнерства, довіри та взаємодопомоги є одним із визначальних пріоритетів діяльності служби. Серед конкретних кроків, які для цього робляться – мінімізація адміністративного тиску, поліпшення якості обслуговування платників податків, впровадження нових електронних сервісів, забезпечення участі громадськості у процесі ухвалення управлінських рішень.

Надія Друзюк побажала усім представникам малого і середнього бізнесу успішної діяльності, економічної стабільності і процвітання, добробуту і благополуччя.

ГУ ДФС в Рівненській області

ФОТОМАТЕРІАЛИ