Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Представники громадськості Рівненщини обговорили питання роботи «єдиного вікна» та спрощення митних процедур

16.02.2018

Члени Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненькій області та профільної бізнес-спільноти,  прийняли участь у відеоселекторному засіданні Митного комітету Громадської ради при ДФС України.

Розгляд питання щодо проблем та перспектив функціонування механізму «Єдиного вікна» та здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України  викликали неабияку зацікавленість громадськості та бізнесу присутніх у студіях усіх фіскальних органів України.

Громадськість Рівненщини виявила бажання надати пропозиції та напрацювання  з даного питання до Митного комітету Громадської ради при ДФС України, для формування законодавчих проектів, з наступним  вивченням їх у профільному  комітеті Верховної ради  та урядових структурах.

Як зазначив голова Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області Євген Щербаков: «Удосконалення принципу «єдиного вікна» під час митних процедур з конкретними завданнями ще влітку було закріплено громадсьськістю та владою Рівненщини Меморандумом. Документ передбачає спільну співпрацю усіх причетних служб під час митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фіто-санітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю. Як засвідчив моніторинг роботи даного документу він використовується усіма причетними службами при здійсненні оформлення вантажів».

Загалом розмова у режимі відеоконференцзв‘язку засвідчила готовність усіх зацікавлених сторін до діалогу та конструктивної співпраці.

ГУ ДФС у Рівненській області

ФОТОМАТЕРІАЛИ