Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Відбулась відеоселекторна зустріч голови Громадської ради при ДФС України з головами громадських рад в областях

13.12.2017

 

12 грудня поточного року відбулася відеоселекторна зустріч керівництва Громадської ради при ДФС України з головами громадських рад при ГУ ДФС в областях, м. Києві.

Від Рівненщині в заході прийняли участь голова Громадської Ради при ГУ ДФС у Рівненській області Євген Щербаков та його заступники Лариса Садова та Микола Ярощук.

На зустрічі розглянуто проект постанови Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови КМУ від 03.11.10 №996 в частині змін до Типового положення про громадську раду, обговорено механізми взаємодії Громадської ради при ДФС України та громадських рад в областях.

Учасники зустрічі активно обговорили питання функціонування системи моніторингу ризиків та блокування податкових накладних, впровадження податку на виведений капітал, питання електронізації роботи митниці та застосування автоматизованої системи «Єдине вікно», проведення перевірок платників, розгляд пропозицій від громадських рад, реформування податкової та митної систем тощо. 

На завершення заходу голови Громадських рад при ГУ ДФС в областях висловили подяку за можливість зустрітись з колегами, спільно обговорити існуючі проблеми та висловити пропозиції щодо подальшої співпраці.

ГУ ДФС у Рівненській області

ФОТОМАТЕРІАЛИ