Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Зустрічі податківців з бізнесом та громадськістю - ефективна форма співпраці

27.11.2017

Співпраця фіскальної служби і Рівненської області  з громадськими організаціями та бізнесом  вже стала звичною нормою. Не стала виключенням і зустріч яка відбулася  21 листопада цього року, з представниками лісової галузі та членами Ради територіального відділення АППУ в Рівненській області.

Головним акцентом спілкування було обговорення проблемних питань, що турбують платників ПДВ та пов’язані із зупиненням реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а також з можливостями їх розблокування.

У ході зустрічі  заступник начальника управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у області Максим Шекула зазначив, що система електронного адміністрування ПДВ впроваджена нещодавно, отже всі питання, які виникають у платників у зв'язку з її роботою, фіскальна служба області намагається вирішувати в оперативному порядку, надаючи увагу кожному окремому зверненню суб’єкта господарювання.

Крім того, він акцентував увагу на критеріях ризику, алгоритмі дій платників у разі зупинення реєстрації податкових накладних та порядку формування і надання документів  про підтвердження  реальності здійснення операції для  відновлення  реєстрації таких податкових накладних.

Під час зустрічі,  головний державний інспектор відділу організації роботи Тетяна Вакольчук, ознайомила присутніх із новим порядком заповнення декларації з податку на прибуток, розповіла про можливості використання в роботі різноманітних електронних сервісів, що розміщенні на веб-порталі ДФС України, зокрема Електронного кабінету платника податків та інших інформаційних ресурсів ДФС, які допомагають платникам під час здійснення господарської діяльності.

Про актуальні зміни щодо нарахування та сплати місцевих податків і зборів, рентних платежів присутніх ознайомила начальник відділу місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів Тетяна Щебря.

Також в ході зустрічі, директор Виконавчої дирекції Територіального відділення ВГО АППУ в Рівненській області Лариса Садова, озвучила шляхи усунення проблемних питань в площині запропонованих законодавчих податкових змін для суб’єктів господарювання – юридичних осіб.

На завершення, Валентина Михалишина податковий незалежний експерт, консультант ТВ АППУ в області, відповіла на запитання присутніх  щодо оподаткування доходів фізичних осіб та ЄСВ.

Підсумовуючи результати проведеної зустрічі, можна впевнено констатувати, що відверте спілкування в такому форматі дозволяє наочно зрозуміти проблеми платників та допомагати їм оперативно їх вирішувати.

ГУ ДФС у Рівненській області