Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Рівненщині митні оформлення вантажів будуть проводитись скоріше

10.07.2017

Завдяки удосконаленню роботи  «єдиного вікна» планують зменшити час на проведення усіх процедур до 30 хвилин.

Таке рішення було прийнято під час засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області, яке відбулось нещодавно  в Рівненській ОДА. В заході прийняли участь керівництво облдержадміністрації, митниці, фіскальної служби, контролюючих органів, Асоціації платників податків, представників митних брокерів, та інших впливових громадських організацій Рівненщини.

Удосконалення принципу «єдиного вікна» під час митних процедур оформили Меморандумом. Документ передбачає спільну співпрацю усіх причетних служб під час митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фіто-санітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю.

Нині митники Рівненщини мають один з найкращих в Україні термінів оформлення вантажів– 54 хвилини. Проте і цей час хочуть скоротити – до 30 хвилин.

Як повідомив начальник Рівненської митниці ДФС Андрій Чаборай за підсумками шести місяців до Державного бюджету надійшло 2,3 мільярди гривень платежів. У червні підприємці сплатили рекордну суму - 507 мільйонів гривень, що на 54% перевищує показник попереднього місяця і на 164% показник червня 2016 року. Половина понаднормово сплачених коштів, а це орієнтовно 200 мільйонів гривень буде спрямовано на ремонт доріг області, в рамках митного експерименту, до якого Рівненщина долучилась у цьому році. Проте основне завдання митних органів області спрощенням процедур та забезпечення комфортних умов для ведення бізнесу, -  зазначив посадовець.

Ми повинні прагнути збільшення показників надходжень до бюджету, адже це кошти, які спрямуються на поліпшення стану інфраструктури області, відповідно покращується інвестиційна привабливість регіону, - зазначив заступник начальника Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Думку громадськості  висловила заступник голови Громадської ради при ГУ ДФС у області, директор виконавчої дирекції Рівненського Територіального відділення АППУ Лариса Садова вона повідомила, що під час зустрічей з  платниками податків неодноразово звучала думка про позитивні результати реформ у митній сфері. Однією з таких позитивних новацій, на думку бізнесу та громадськості, є впровадження автоматизованої системи «Єдине вікно», яка з серпня минулого року працює на митницях.  Наразі система удосконалюється фіскальною службою та іншими причетними контролюючими органами, і в даному процесі важливим є врахування думок та пропозицій від представників громадськості.

ГУ ДФС у Рівненській області

ФОТОМАТЕРІАЛИ