Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Реформування податкової сфери вимагає участі громадськості та активної молоді

11.04.2017

Нещодавно в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Державний фінансовий контроль в контексті реформування податкової та бюджетної політики». У зустрічі прийняли участь керівництво та члени Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області, представники фіскальної служби Рівненщини, Рівненського територіальне відділення АППУ, Рівненського обласного осередку Всеукраїнської ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», Громадської координаційної ради Рівненської області, студенти та викладачі напряму підготовки «Облік та аудит».

Присутні на зустрічі ознайомились зі змінами у Податковому кодексі 2017 року, з особливостями декларувальної кампанії, електронними сервісами  ДФС, з роллю громадськості у формуванні податкового законодавства та реформуванні податкової та бюджетної політики країни.

В свою чергу представники громадськості та фіскальних органів змогли оцінити публічні виступи студентів з державного фінансового контролю на прикладах діяльності конкретних підприємств Рівненщини.

Податківці та громадськість у своїх виступах висловили надію, що наукові напрацювання викладачів та студентів сприятимуть покращенню діяльності фіскальних та інших державних органів, як за окремими напрямами, так і під час прийняття обґрунтованих, ефективних управлінських рішень.

Позитивні перетворення у нашій країні тільки тоді матимуть ефект, коли будуть відповідно оцінені та підтриманні громадою та активною молоддю.

ГУ ДФС у Рівненській області

 

ФОТОМАТЕРІАЛИ