Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Рівненська митниця передала благодійну допомогу у Дубровицький район

19.01.2017

Працівники Рівненської митниці ДФС днями передали одяг, взуття та посуд для потреб дітей із малозабезпечених родин, пенсіонерів, людей із особливими потребами тощо.

Товар тривалий час зберігався на митному складі Рівненської митниці, проте, нещодавно завершився встановлений законодавством термін його зберігання на складі. Рівненська митниця відповідним рішенням вирішила безоплатно передати ці речі особам, які потребують матеріальної допомоги та організувала їх пошук.

Зокрема, матеріальну допомогу у 3 750 кг одягу та взуття, 1967 кг посуду та кухонного приладдя, 570 кг фарби одержали Дубровицький районний територіальний центр соціального обслуговування і Будимлянський навчально-виховний комплекс Миляцької сільської ради у Дубровицькому районі. До слова, в останньому закладі навчається 166 учнів, більшість з них виховується у багатодітних родинах і потребують матеріальної та фінансової допомоги.

Рівненська митниця ДФС