Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Зустрічі податківців з бізнесом та громадськістю - ефективна форма співпраці

23.12.2016

Новації податкового законодавства стали провідною темою чергової зустрічі фахівців ГУ ДФС у Рівненській області з представниками лісової галузі та членами Ради територіального відділення АППУ в Рівненській області.

Співпраця фіскальної служби області з громадськими організаціями та бізнесом  вже стала звичною нормою. Не стала виключенням і зустріч яка відбулася  20 грудня цього року,  в ході якої представники ГУ ДФС у Рівненській області проінформували  про проведення заходів з питань реформування податкової служби та податкової системи, останніх змін у податковому законодавстві та роз’яснення щодо їх  практичного застосування, а також вивчення проблем, з якими зустрічається бізнес при адмініструванні податків та поданні звітності.

Особливу увагу присутніх було звернуто на новації в адмініструванні податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку, податку на прибуток, питанню справляння плати за землю з юридичних осіб.

Окрема увага була приділена електронним сервісам для платників податків, що розміщені на єдиному веб-порталі ДФС України та які постійно вдосконалюються. Наразі до послуг платників – близько сорока сучасних електронних сервісів, які забезпечують дистанційне спілкування громадян і представників бізнесу з фахівцями територіальних органів ДФС.

На завершення присутні отримали відповіді на свої проблемні запитання.

ГУ ДФС у Рівненській області