Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Загальний товарообіг в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС в січні-листопаді 2019 року склав 1081 млн. 700 тис. доларів США

11.12.2019

В січні-листопаді 2019 року загальний товарообіг в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС склав 1081 млн. 700 тис.  доларів США. Про це сьогодні повідомив в.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іванов Іван Іванович.

За його словами, суб`єкти зовнішньоекономічної діяльності найбільше імпортували до України печі промислові, паливні елементи (твели); автомобілі легкові; добрива мінеральні; трактори; клапана запобіжні; форми для лиття скла; аміак безводний; карбонати; смоли фенолоальдегідні; трактори; вантажні автомобілі; вугілля кам’яне; причепи та напівпричепи; арматуру для трубопроводів; трансформатори; скло; комбайни; катки дорожні; фунгіциди; рибу морожену; машини формувальні. Експортували, в основному меблі для сидіння, банки скляні для консервування, соєві боби, фанеру клеєну, мінеральні добрива, листи для клеєної фанери, лісоматеріали необроблені, гальку, гравій, щебінь, олію соняшникову, деревину паливну, м`ясо охолоджене, одяг, ягоди чорниці заморожені.

Варто зазначити що у порівнянні з січнем - листопадом 2018 року  загальний товарообіг збільшився на 55,2 млн. доларів США (5,4%). Зокрема обсяг експорту збільшився на 31,0 млн. доларів США, а імпорт збільшився - на 24,2 млн. доларів США.

Кількість  учасників ЗЕД, які здійснювали зовнішньоторговельні операції в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС з початку року становить 1604.