Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У громадянина Білорусії вилучено трикотажні вироби

03.12.2019

02 грудня 2019 року на митному посту «Городище» Рівненської митниці ДФС  під час проходження митного контролю на смузі спрощеного митного контролю був затриманий автомобіль марки ««PEUGEOT» (країна реєстрації - BY) під керуванням громадянина Республіки Білорусь Г., який прямував з Білорусії до України у приватних справах.

 Під час проведення огляду транспортного засобу працівниками митниці було встановлено, що у салоні та багажному відділенні автомобіля знаходились сумки з особистими речами та футляр для переміщення чоловічого костюма, які належали водію транспортного засобу, громадянину Г. Серед особистих речей водія, а також у поліетиленових мішках чорного кольору, розміщених у салоні та багажному відділенні автомобіля знаходились трикотажні вироби.  Предмети одягу у кількості 114 одиниць належали громадянину Г. Вартість предметів правопорушення (за цінами виробника) становить понад 60 тисяч гривень.

Таким чином,  громадянин Г. намагався перемістити через митний кордон України з використанням смуги спрощеного митного контролю та з приховуванням від митного контролю, а саме, у спосіб, що утруднює їх виявлення вироби трикотажні (одяг жіночий) в асортименті 77-ми найменувань. Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених статтею 471 та   частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Відносно громадянина Г. посадовими особами підрозділу складено протокол про порушення митних правил. До прийняття рішення судом предмети правопорушення тимчасово вилучені.

Для попередження адміністративних правопорушень митного законодавства наголошуємо на дотриманні громадянами вимог статті 374 Закону України від 12.03.2012 № 4495-VI “Митний кодекс України» щодо умов ввезення громадянами товарів на митну територію України.