Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Загальний товарообіг в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС в січні-жовтні 2019 року склав 965,2 млн. дол. США

04.11.2019

В січні-жовтні 2019 року загальний товарообіг в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС склав 965,2 млн. дол. США. Про це сьогодні повідомив в.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іванов Іван Іванович.

За його словами, суб`єкти зовнішньоекономічної діяльності найбільше імпортували до України: автомобілі легкові; добрива мінеральні; клапана запобіжні; форми для лиття скла; аміак безводний; карбонати; смоли фенолоальдегідні; паливні елементи (твели); трактори; вантажні автомобілі; вугілля кам’яне;  причепи та напівпричепи; арматура для трубопроводів; трансформатори; скло; комбайни; катки дорожні; фунгіциди; трактори; риба морожена; машини формувальні. Експортували, в основному меблі для сидіння; банки скляні для консервування; соєві боби; фанера клеєна; мінеральні добрива; листи для клеєної фанери; лісоматеріали необроблені; галька, гравій, щебінь; олія соняшникова; деревина паливна; м’ясо охолоджене; одяг; ягоди чорниці заморожені.

Варто зазначити що у порівнянні з січнем-жовтнем 2018 року  загальний товарообіг збільшився на 36,6 млн дол. (3,9%), у тому числі, обсяг  експорту збільшився   на 27,8 млн.дол (8,4%),  а  імпорт збільшився на 8,8 млн. дол. (1,5%).

Кількість  учасників ЗЕД, які здійснювали зовнішньоторговельні операції в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС з початку року становить 1428.