Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Рівненські митники вилучили приховані цигарки

04.11.2019

03 листопада 2019 року на митному посту «Городище» Рівненської митниці ДФС під час проходження митного контролю на смузі руху «зелений коридор» був затриманий автомобіль марки «VW» (країна реєстрація – Україна) під керуванням громадянина України Б., який слідував у напрямку «в’їзду на митну територію України». Під час здійснення огляду транспортного засобу, зокрема його багажного відділення, було встановлено, що під сумками з особистими речами пасажирів, які переміщувались в автомобілі знаходились дві дорожні валізи з цигарками "King Size М1 Blue" виробництва Manufactured by: Al Matuco Tobacco co. FZE. P.O. 4936, Fujairah, U.A.E., що містили написи «Только для продажи в магазине беспошлинной  торговли». Тютюнові вироби належали громадянину І., одному з пасажирів транспортного засобу. Вилучено 95 блоків цигарок на суму 23,75 тис грн.

Таким чином, громадянин І., у спосіб, що утруднює виявлення, намагався перемістити через митний кордон України тютюнові вироби з приховуванням від митного контролю. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Відносно громадянина І. посадовими особами підрозділу складено протокол про порушення митних правил. До прийняття рішення судом предмети правопорушення тимчасово вилучені.

Для попередження адміністративних правопорушень митного законодавства наголошуємо на дотриманні громадянами вимог статті 376 Закону України від 12.03.2012 № 4495-VI “Митний кодекс України» щодо норм ввезення громадянами на митну територію України тютюнових виробів та алкогольних напоїв.