Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Громадяни Республіки Білорусь намагалися незаконно перемістити цигарки через митний кордон України

18.10.2019

В пункті пропуску «Прикладники» працівниками митного посту «Прикладники» Рівненської митниці ДФС 18 жовтня припинено незаконне ввезення до України громадянами Республіки Білорусь тютюнових виробів.

Після прибуття у зону діяльності митного поста та обравши смугу руху «зелений коридор» громадяни повідомили, що не переміщують приховані від митного контролю товари та предмети. Однак врахувавши ризики та скерувавши автомобілі на смугу руху «червоний коридор» для поглибленого огляду, працівники митниці виявили в ході митного контролю:

- в легковому автомобілі марки «HONDA ACCORD», а саме в ємності для газу та в частині акустичної системи, було виявлено цигарки з фільтром «ФЭСТ» в кількості 520 пачок, виробництва Республіка Білорусь, на суму 13 тис.грн.;

- в легковому автомобілі марки «VW PASSAT» в конструктивних порожнинах було виявлено цигарки з фільтром «ФЭСТ» в кількості 1220 пачок, виробництва Республіка Білорусь, на суму 30,5 тис.грн.

Таким чином, громадяни Республіки Білорусь вчинили дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю. Зазначені дії мають мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 471 та  ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та транспортні засоби вилучено до рішення суду.

ФОТОМАТЕРІАЛИ