Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Подяки від податкової служби отримали підприємці Рівненщини

29.08.2019

З нагоди Дня підприємця в  приміщенні обласної держадміністрації відбулися урочистості, в яких взяли участь представники малого і середнього бізнесу Рівненщини.

Присутніх підприємців та бізнесменів вітали представники органів влади і місцевого самоврядування, установ та громадських організацій підприємців.

Заступник начальника ГУ ДФС у області Зоя Хоній вручила Подяки приватним підприємцям Гарнюку Костянтину Миколайовичу з м. Остріг, Завадському Петру Петровичу з Корецького району, Ференчуку Валерію Петровичу з м. Рівне, Чмуневичу Анатолію Івановичу з Дубровицького району, Грисюку Сергію Анатолійовичу - директору ТОВ "Радивилівмолоко", Скрипнику Олександру Жоржевичу - директору ТОВ "ККНК "Технобуд", Лавруку Сергію Миколайовичу - директору ТОВ "Карбоніс".

Вітаючи нагороджених та всіх присутніх зі святом, Зоя Хоній зазначила, що        конструктивна співпраця працівників органів податкової служби з підприємцями на засадах партнерства, довіри та взаємодопомоги є одним із визначальних пріоритетів діяльності служби.

Серед конкретних кроків, які ми для цього робимо поліпшення якості обслуговування платників податків, впровадження нових електронних сервісів, забезпечення участі громадськості у процесі ухвалення управлінських рішень.

Зоя Хоній побажала усім представникам малого і середнього бізнесу мирного неба, міцного здоров’я, великого особистого щастя, життєвих гараздів та нових здобутків у праці.

ФОТОМАТЕРІАЛИ