Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо ситуації з дозволами на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень

08.08.2019

Відповідно до повідомлення Міністерства інфраструктури України, яке було направлено до ДФС листом від 31.07.2019 №8816/25/10-19, повідомляється наступне.

Інформує, що ситуація з дозволами Республіки Польща на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень залишається складною.

Польська Сторона не мас намірів збільшувати кількість дозволів для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень, незважаючи на будь які аргументи з Української Сторони.

Відповідно до пункту 3.9 Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за № 1075/9674 (далі - Порядок) Міністерство інфраструктури України утворено Комісію з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав (далі - Комісія).

Відповідно до Протоколу № 24 засідання Комісії від 19.07.2019 (далі Протокол) було введено додаткові обмеження тимчасового характеру згідно з вимогами пункту 3.11 Порядку, які вводяться у разі недостатнього залишку квоти дозволів певного виду до вирішення питання щодо виділення для України додаткової квоти зазначеного виду дозволів.

Інформує, що щомісяця буде передаватися фіксована кількість дозволів для оформлення українським перевізникам і додаткових дозволів протягом 30 календарних днів передаватися не буде через критичний залишок дозволів до кінця року. Протягом 30 календарних днів українським перевізникам буде оформлюватися 5400 транзитних дозволів.

Крім того, для виконання двосторонніх перевезень щодоби українським перевізникам буде оформлено 160 дозволів.