Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У ДФС проведено 15 ротацію працівників Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон ООС ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях

05.07.2019

В ході чергової - уже 15-ої ротації складу добровольців Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон ООС ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях, троє наших колег у складі зведених оперативних мобільних груп спільно з співробітниками інших правоохоронних органів, здійснюють контроль за переміщенням осіб, протидіють незаконному перевезенню товарів через лінію розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях, а також протидіють тероризму, захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Також один співробітник податкової міліції Рівненщини повернувся після служби у складі Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон ООС ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях. Протягом майже п’яти місяців пліч-о-пліч із військовими ЗСУ, прикордонниками, працівниками СБУ наші колеги гідно та сумлінно забезпечують виконання поставлених завдань у зоні проведення операції об’єднаних сил.

Всіх співробітників податкової міліції, що несли службу в 14 ротації 27 червня 2019 року в ДФС України зустріли та привітали Голова ДПС Сергій Верланов та Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан. Вони подякували працівникам за гідну працю, з честю виконаний обов’язок по захисту економічних інтересів України. Керівники служб відзначили професіоналізм та відданість справі працівників податкової міліції, їх значний вклад у підтримання правопорядку та безпеки громадян.

Після теплої зустрічі кожен із правоохоронців вирушив до найближчих і найрідніших людей: батьків, дружин та дітей. Згодом, після кількаденного відпочинку, усі вони приступлять до виконання своїх безпосередніх обов’язків.

ГУ ДФС у Рівненській області