Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Майбутнім фінансистам про електронні сервіси ДФС

25.06.2019

Днями студенти Рівненського  Технічного коледжу НУВГП завітали до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Рівному задля того, щоб ознайомитись з діяльністю органів фіскальної служби.

В кожному з залів ЦОП присутні мали змогу побачити відлагоджений процес надання послуг платникам податків Рівного, серед яких: видача довідок та дозвільних документів, надання консультацій, приймання звітності, видача облікованої картки платника податків та інші.

Завідувач сектору обслуговування платників Рівненської ДПІ Ірина Олендер проінформували молодь про можливість подання податкової декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки з витрат на навчання та про обов’язкове оподаткування окремих видів доходів громадян.

Функціонування електронного кабінету платника, безкоштовне отримання послуг електронного цифрового підпису, електронний формат спілкування з фіскальною службою, сервіси ДФС – про ці та інші можливості електронного кабінету платника податків  студентам розповіла Тетяна Вакольчук,  головний державний інспектор сектору комунікацій ГУ ДФС у області. Інформація про такі можливості для платників податків неабияк зацікавила майбутніх фахівців у сфері фінансів.

Варто зазначити, що гості не лише уважно слухали фахівців інспекції, але й цікавилися різними питаннями діяльності ДФС, адже вже скоро вони будуть реалізовувати себе в фінансовій сфері, оскільки обрали таку цікаву та відповідальну професію.

ГУ ДФС у Рівненській області

фотогалерея