Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про резерви наповнення місцевих бюджетів та новації в податковому законодавстві говорили під час чергової зустрічі

04.06.2019

Нещодавно у Рівненському управлінні ГУ ДФС у Рівненській області відбулась зустріч заступника начальника управління – начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Мирослави Клим з представниками об’єднаних громад, що знаходяться на території обслуговування Рівненського управління ГУ ДФС у Рівненській області з питань наповнення місцевих бюджетів, легалізації зайнятості населення, адміністрування місцевих податків та рентних платежів.

Як зазначила Мирослава Клим, бюджетоутворюючими джерелами для місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб та плата за землю. Тому місцеві громади мають бути зацікавлені у тісній співпраці з органами фіскальної служби в процесі легалізації заробітних плат та інших доходів, пошуку резервів наповнення своїх бюджетів.

«Окрему увагу слід надавати резервам залучення плати за землю: від встановлення оптимальних ставок та своєчасного перегляду нормативно–грошової оцінки до інвентаризації земельних ділянок щоб мати повну інформацію про власників та користувачів земельних ділянок», - зазначила посадовець.

Також Мирослава Клим зупинилась на останніх новинах податкового законодавства в частині адміністрування рентних платежів, а також розповіла про важливість легалізації трудових відносин.