Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Рівному говорили про громадське визнання ролі сумлінних платників у житті країни

08.05.2019

Про податкову дисципліну, надходження до бюджетів  та  податкове законодавство нещодавно говорили у Рівному під час зустрічі керівництва Головного управління ДФС у Рівненській області з представниками Рівненської ОДА, територіального відділення Асоціації платників податків  України в Рівненській області та Громадської ради при ГУ ДФС. Лейтмотивом зустрічі стало проведення чергового Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків», який стартує  в області з 10 травня і проходитиме до 30 червня цього року.

Як зазначив під час зустрічі перший заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук, завдяки сумлінності платників податків нашої області зведений бюджет країни за січень-квітень поточного року отримав 2 мільярда 680 млн. грн.  податків і зборів, що на 484 млн. грн. більше, ніж минулого року. До державного бюджету  надійшло  1125 мільйонів гривень, що на 182 мільйона гривень більше, ніж у минулому році. Відповідно місцеві бюджети отримали  1555 мільйонів гривень,  перевищення минулорічних надходжень  склало 302 мільйона гривень. То ж  відзначення кращих здобутків суб’єктів господарювання є логічним і сприятиме формуванню традицій шанобливого ставлення до платників податків, громадському визнанню ролі сумлінних платників у житті області та держави й популяризації основних принципів чесного ведення бізнесу. 

Обговорюючи тему дотримання суб’єктами господарювання норм податкового законодавства, Голова ради територіального відділення Асоціації платників податків  України в Рівненській області Маріян Года, який очолює регіональну  рейтингову комісію, відмітив: «Нелегко бути сумлінним платником податків в умовах недосконалого податкового законодавства. Проте, незважаючи на це, більшість підприємств чесно сплачують податки, підтримують високі стандарти ведення бізнесу та приносять відчутну користь нашому регіону».

Під час зустрічі присутні запропонували ряд новацій та додаткові номінації обласного рівня, зокрема для великих підприємств, які сплатили найбільше всіх видів податків і зборів до місцевих бюджетів в розрахунку на одного працюючого. А також для малих, середніх підприємств та фізичних осіб-підприємців, які сплатили найбільше всіх видів податків і зборів до бюджетів всіх рівнів у розрахунку на одного працюючого. Адже ці підприємства успішно реалізують інвестиційні проекти, створюють робочі місця, і, водночас, перераховують до місцевих  бюджетів суттєвіші суми за інших платників. Відтак, заслуговують на визнання.

Після детальних обговорень були затверджені організаційні заходи з реалізації знакового суспільно-економічного проекту, щоб  втілити основний задум Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» – підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі, суспільстві та державі, як це прийнято   у всьому цивілізованому світі.

ФОТОМАТЕРІАЛИ