Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Рівненська легкоатлетка Ольга Котовська долучилась до щорічної деклараційної кампанії

15.04.2019

 Вже стало доброю традицією щороку під час деклараційної кампанії в податковій зустрічатись з відомими рівнянами, які, виконуючи свій конституційний обов’язок, декларують свої доходи, чим подають хороший приклад іншим.

Цьогоріч до кампанії декларування громадянами доходів, отриманих минулого року, приєдналась українська легкоатлетка, що спеціалізується на марафонському бігу, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, багаторазова призерка багатьох міжнародних марафонів Ольга Котовська.

Відома рівнянка наразі готується до чемпіонату України на забіг 10 тисяч метрів, а також збирається виконати норматив на літні Олімпійські ігри, які пройдуть наступного року у Токіо.

За словами Ольги підготовка до змагань такого рівня потребує багато зусиль та засобів. Успішна підготовка і хороший результат у великій мірі залежить і від належного фінансування галузі спорту.

«Якщо ми хочемо жити в цивілізованому суспільстві ми повинні цивілізовано ставитись і до своїх обов’язків, зокрема до сплати податків. Адже здійснюючи свій внесок до бюджету, ми тим самим робимо інвестиції в наше стабільне, успішне майбутнє», - зазначає Ольга Котовська.

У Рівненському управлінні ГУ ДФС у Рівненській області нагадують, що цьогорічна кампанія декларування виходить на фінішну пряму. Щоб встигнути виконати свій конституційний обов’язок та подати декларацію про майновий стан і доходи, отримані упродовж 2018 року, слід завітати до Центру обслуговування платників Рівненської ДПІ не пізніше 2 травня 2019 року.