Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Кількість мільйонерів на Рівненщини зростає

11.03.2019

За підсумками  двох місяців поточного  року, податкові декларації про отримані доходи подали 1180 мешканців Рівненської області,  загальна сума задекларованого  доходу склала 127,6 мільйонів гривень. Самостійно нараховані податкові зобов’язання  з податку на доходи фізичних осіб   складають  3,8 млн. гривень.

На підтримку Збройних сил України добровільно задекларовано до сплати 691,8 тис. грн.  військового збору, що є вагомим внеском забезпечення обороноздатності країни.

За два місяці,  в області офіційно задекларували свої статки 6 мільйонерів, загальна сума задекларованого доходу склала  14,7 млн. гривень.

Крім того вже 467 громадян звернулись до органів ДФС з реалізації права на отримання податкової знижки, які задекларували до повернення з бюджету 1,1 млн. грн. ПДФО.

ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році, триває до 2 травня цього року, а  подати декларацію для отримання податкової знижки можна до ДПІ за місцем реєстрації до 31 грудня поточного року.

 

ГУ ДФС у Рівненській області