Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Наповнення бюджетів – спільне завдання податківців та місцевих громад

13.03.2019

В умовах децентралізації значно зростає роль та відповідальність органів влади та місцевого самоврядування, територіальних громад, фіскальних органів за наповнення бюджетів, оскільки фінансування окремих видатків передано на місцевий рівень.

Саме ці питання, а також стан виконання дохідної частини місцевих бюджетів, основні проблемні моменти, шляхи і джерела збільшення надходжень обговорили під час зустрічі працівників ГУ ДФС у Рівненській області  з  представниками органів місцевого самоврядування в Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Ефективність бюджетного процесу залежить від усіх її учасників, починаючи з планування, встановлення і затвердження ставок, поточного адміністрування та закінчуючи контролем за повною та своєчасною сплатою належних сум податків і зборів.

Тому, сьогодні особливу увагу необхідно приділяти залученню додаткових джерел доходів.

Спільним завданням податківців та керівництва  територіальних громад, в першу чергу, має стати забезпечення повного обліку земельних ділянок та об’єктів нерухомості, як житлових так і не житлових, та залучення громадян до декларування доходів, які не оподаткувались при виплаті.

Під час зустрічі також розглянуто зміни до Податкового кодексу України та Пенсійного законодавства, які набули чинності з 01 січня 2019 року.

Крім того, було наголошено на тому, що кампанія декларування громадянами доходів триває до 1 травня, присутнім нагадали випадки подання декларації, зазначили, що бажаючі скористатись податковою знижкою можуть це зробити до кінця поточного року.

Наприкінці заходу були надані конкретні відповіді на запитання учасників.

ГУ ДФС у Рівненській області