Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відбулась спільна нарада керівників Головних управлінь фіскальної служби та Держгеокадастру Рівненщини

07.02.2019

Участь у заході взяли начальник ГУ ДФС в області Дмитро Зайцев, начальник ГУ Держгеокадастру в області Роман Мигаль, їх заступники, члени Громадської Ради при ГУ ДФС у Рівненській області, а також інші фахівці фіскальної служби регіону.

Лейтмотивом  наради стали питання, пов’язані  із змінами, що стосуються вступу в дію загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яка набрала чинності 01 січня 2019 року.

Зокрема, було обговорено зміни, які очікуються в частині оподаткування земельних ділянок с/г призначення. Також обговорювались питання щодо формування та видачі витягів з НГО земельних ділянок с/г призначення за межами населеного пункту, піднімались питання отримання витягів з НГО земельних ділянки с/г призначення за межами населеного пункту, дані яких відсутні в ДЗК.

Було акцентовано увагу на тому, що із запуском порталу для нормативної грошової оцінки земель зникає необхідність складання технічних документацій з нормативно грошової оцінки по окремим ділянкам сільськогосподарського призначення, які виготовлялись для визначення розмірів орендної плати, земельного податку, державного мита та інших обов’язкових платежів. Це є важливою перевагою для громадян, адже раніше технічні документації на окремі ділянки потрібно було розробляти за власний кошт. А перевагою для держави є більш точна оцінка ділянок, яка є базою для нарахування податків.

Крім цього, під час наради обговорювалися питання своєчасної сплати майнових податків, зокрема плати за землю.

Підсумовуючи результати, Дмитро Зайцев зазначив, що злагоджена та конструктивна робота  органів влади сприяє наповненню коштами бюджетів усіх рівнів,  та, відповідно, підвищенню ефективності сплати податків і зборів.

ГУ ДФС у Рівненській області

ФОТОМАТЕРІАЛИ