Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Бажання творити добро набирає обертів

31.01.2019

Зимові свята завершились.  Однак, бажання творити добро лише набирає обертів, адже Різдво – одне з найбільш світлих християнських свят, якого діти завжди чекають з особливим нетерпінням. То ж в рамках благодійної акції активісти-податківці відвідали найменших вихованців Рівненського будинку дитини, вихованців Клеванської школи-інтернату, інтернатні заклади Чуделя.

Дізнавшись про інтереси дітей, хобі, бажання, разом обирали саме ті подарунок, які хотіли б отримати діти. Це були новорічні костюми для вистав, розвиваючи ігри, солодощі, а ще у діток з’явився пересувний ляльковий театр!

Особливо приємно відзначити вихованців Клеванської школи-інтернату для діток з вадами зору, які прийняли активну участь у всеукраїнському конкурсі малюнку «Новорічна листівка» (понад сорок робіт) та, разом з дітками працівників ДФС, були нагороджені дипломами, призами та екскурсійною поїздкою до фабрики ялинкових прикрас з відвідуванням майстер-класу. Відтепер чудові малюнки прикрашають виставку, розташовану в адмінприміщенні ДФС у Рівненській області.

Відчуття новорічного чуда та казки подарували маленькі таланти - вихованці інтернатних закладів і багатодітних сімей своїм давнім друзям-податківцям. Діти традиційно виконали колядки і багато нових  творів з музичним супроводом, надавши неймовірно позитивний заряд на цілий рік!

Рівненська організація Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС

ФОТОМАТЕРІАЛИ