Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На черговій зустрічі – про актуальні питання оподаткування

20.11.2018

 

Новації податкового законодавства та легалізація найманих працівників стали провідною темою чергової зустрічі фахівців ГУ ДФС у Рівненській області з представниками лісової галузі та членами Ради територіального відділення АППУ в Рівненській області.

Співпраця фіскальної служби області з громадськими організаціями та бізнесом  вже стала звичною нормою. Не стала виключенням і зустріч яка днями відбулася  в Управління лісового та мисливського господарства області,  в ході якої представники ГУ ДФС у Рівненській області проінформували  про проведення заходів з питань реформування податкової служби та податкової системи, останніх змін у податковому законодавстві та роз’яснення щодо їх  практичного застосування, а також вивчення проблем, з якими зустрічається бізнес при адмініструванні податків та поданні звітності.

Особливу увагу присутніх було звернуто на новації в адмініструванні податку на додану вартість,  питанню справляння плати за землю з юридичних осіб.

Одним із ключових питань зустрічі було питання легалізації праці. «Боротьба з «тіньовою» зайнятістю та виплатою заробітної плати без оподаткування  постійно серед пріоритетних напрямів роботи ГУ ДФС у Рівненській області», - зазначив перший заступник начальника фіскальної служби області Анатолій Клячук. «Адже від надходжень до бюджетів за рахунок оподаткування доходів, які отримують громадяни, залежить вчасне фінансування закладів освіти, охорони здоров’я, оборони, безпеки, культури, забезпечення надання грошової допомоги багатосімейним і малозабезпеченим громадянам та інших виплат соціального напряму.»

Крім того, «тіньова» зарплата має негативні наслідки для найманих працівників. Зокрема, це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника, - права на відпустку, страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на оплату листків непрацездатності. Також громадяни втрачають пенсійний стаж та можливість отримання допомоги у разі втрати роботи.

Найбільш ризиковими сферами діяльності щодо використання неоформленої зайнятості є будівництво, охоронна діяльність, сільське, лісове, рибне господарства, громадське харчування, сфера послуг, у т.ч. з перевезень вантажів та пасажирів.

На завершення зустрічі присутні отримали відповіді на свої проблемні запитання.

ГУ ДФС у Рівненській області

фотоголерея