Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова міліція Рівненщини підвела підсумки роботи за 9 місяців

16.10.2018

Під час проведення прес конференції з представниками ЗМІ, підполковник податкової міліції, заступник начальника штабу оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області, Шиманський Василь Миколайович підвів  підсумки роботи за 9 місяці 2018 року.

Він зазначив, що протягом 9 місяців 2018 року за матеріалами оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Рівненській області в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено 60 кримінальних проваджень, з них 23 кримінальних провадження розпочато за ознаками тяжких злочинів.

До суду за матеріалами оперативних підрозділів протягом січня-вересня 2018 року направлено 20 кримінальних проваджень, з яких 3 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків за ч.4 ст. 212 КК України та 17 кримінальних проваджень – з обвинувальними актами за ст. 204, 205, 191, 209 КК України.

У  закінчених в 2018 році  кримінальних  провадженнях  відшкодовано 7 млн. 701 тис. грн. завданих державі збитків.

На даний час загальна сума відшкодованих збитків по кримінальних провадженнях що знаходяться в провадженні складає 2,8 млн. грн.

З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 19 млн. 145,9 тис. грн., з яких:

- 289,39 тис. пачок тютюнових виробів на суму 8 млн. 075,2 тис. грн.,

- 2721,1 дал. ЛГВ (спиртосуміші) на суму 4 млн. 986,9 тис. грн.,

- 784,9 дал. спирту на суму 1 млн. 836,4 тис. грн.,

- 83 тон ПММ на 2 млн. 437,4 тис. грн.,

- 9 автомобілів на суму 1 млн. 810,0 тис. грн.

Припинено діяльність 3 підпільних цехів по виготовленню ЛГВ.

Судові органи ухвалили рішення про конфіскацію товарно-матеріальних цінностей вартістю 9,8 мільйона гривень.

За результатами розгляду ініційованих запитів щодо визначення правильності митної вартості направлено до бюджету 6,9 мільйона гривень митних платежів.

Зокрема, у вересні п.р. припинено діяльність «конвертаційного» центру.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст.27, ч.1 ст.205 КК України, під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області, встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги по ухиленню від сплати податків шляхом безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ та валових витрат з податку на прибуток підприємств, а також з переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти створили та придбали низку підконтрольних транзитно-конвертаційних підприємств, від імені яких укладали фіктивні господарські угоди з підприємствами реального сектору економіки щодо купівлі/продажу товарів з подальшим переведенням безготівкових коштів у готівку.

Таким чином проконвертовано майже 58 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних та інших приміщеннях, які використовувалися фігурантами, вилучено 7,4 тис. доларів США готівкою, 11 печаток підприємств «транзитно-конвертаційної» групи, чорнові записи та бухгалтерські документи щодо проведених фінансово-господарських операцій з компаніями реального сектору економіки, а також ноутбуки, флеш накопичувачі та жорсткі диски з електронними документами підконтрольних підприємств та компаній – вигодонабувачів.

На даний час заблоковано близько 100 рахунків фігурантів у фінансово-кредитних установах, у т. ч. суми ліміту ПДВ в СЕА ПДВ.

Актуальним на сьогоднішній день залишається проведення операцій «Акциз-2018» та «Рубіж-2018» та активні заходи в рамках реалізації програми щодо унеможливлення ухилення від сплати митних платежів, розпочатої за дорученням Прем’єр-Міністра 21 червня поточного року.

Якщо у вас є підозри щодо якості алкогольних напоїв, автентичності марок акцизного податку на них, стала відома інформація про незаконну діяльність на ринку нафтопродуктів, або протизаконне ввезення на територію України транспортних засобів, телефонуйте та повідомляйте про це за номером чергової частини оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області 0362-692-588.