Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Ви отримуєте зарплату «в конверті»? Задумайтесь!

05.10.2018

З таким зверненням до мешканців міста вийшли студенти-волонтери  Національного університету водного господарства та природокористування, які активно співпрацюють із фахівцями  ГУ ДФС у Рівненській області.

Підприємцям та найманим працівникам волонтери  вручили пам’ятки щодо необхідності офіційного оформлення трудових відносин та звернули їх увагу на тих правах, які надає легальне працевлаштування. Роботодавцям, водночас, нагадали, що у разі виявлення неоформлених найманих працівників, законодавством передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій.

Волонтери податкової служби, перш за все, прагнули донести до громадськості об’єктивний погляд на необхідність офіційного оформлення трудових відносин. Адже, погоджуючись на роботу без оформлення трудових відносин, одержуючи заробітну плату «у конвертах» необхідно чітко усвідомлювати, що позбавляєте себе право на основну та додаткову відпустки, і на оплату лікарняного, на отримання допомоги при травмуванні у разі нещасного випадку на виробництві, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, отримання допомоги по безробіттю залежно від страхового стажу та безліч інших.

ГУ ДФС у Рівненській області