Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За чотири місяці експортери Рівненщини отримали 1034 сертифікатів «EUR.1» для експорту в ЄС

08.05.2018

З 01.01.2016  Рівненською митницею ДФС станом на 06.05.2018 видано 4546 преференційних сертифікатів з перевезення товару EUR.1 під час експорту до країн Євросоюзу та країн ЄАВТ, зокрема у січні-квітні 2018 року Рівненська митниця ДФС видала 1034 преференційних сертифікатів з перевезення товарів форми EUR.1. Про це повідомив в.о.начальника Рівненської митниці ДФС Іван Іванов.

 - Експортери, які отримали сертифікат форми EUR.1, мають змогу експортувати товари до країн Євросоюзу із застосуванням до них преференційних ставок ввізного мита або звільнення від сплати мита. Даний сертифікат видається як доказ, що товари відповідають вимогам правил визначення преференційного походження, - зазначив Іванов.

Нагадаємо, що з 01.01.2016 року набула чинності Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами – членами, з іншої сторони. У рамках цієї  Угоди митниці ДФС здійснюють видачу сертифікатів з перевезення форми «EUR.1» при експорті товарів з України до країн ЄС.