Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Рівненщина сплатила до зведеного бюджету 278 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб

09.02.2018

Платники податків Рівненщини, за січень поточного року, сплатили до зведеного бюджету 278,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого податку на 55,2  млн. грн. перевищує показники аналогічного періоду 2017 року. Податок на доходи фізичних осіб традиційно є лідером у наповненні зведеного бюджету області та складає 54 відсотки від загальних надходжень.

Відповідно місцеві бюджети отримали  192,5 млн. грн., або 64 %  зібраного податку, який залежить від розміру заробітної плати офіційно працевлаштованих працівників. Окрім того, 85,8  млн. грн.  податку на доходи фізичних осіб  спрямовано до державної казни.

Як зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев: «В легалізації заробітної плати мають бути зацікавлені не лише фахівці фіскальної служби краю чи представники влади, а й всі мешканці територіальних громад. Адже детінізація праці сприяє ефективному розвитку бізнесу та здоровій конкуренції. Оскільки розмір фінансового забезпечення соціально-економічних програм на місцевому рівні знаходиться в прямій залежності від розміру надходжень цього податку».

ГУ ДФС у Рівненській області