Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Жителями Рівненщини до зведеного бюджету сплачено понад 2,3 мільярда гривень ПДФО

11.10.2017

За підсумками 9 місяців  2017 року з  легальних доходів мешканців Рівненської області до бюджетів спрямовано  2 310,5  мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Cума сплаченого з доходів податку перевищує показники минулого року на 694  млн. гривень.

При цьому до державного бюджету надійшло 568,9  мільйонів гривень ПДФО,   місцеві скарбниці отримали 1 мільярд 651 мільйон гривень податку, що на понад пів мільярда гривень перевищує минулорічні показники.

«Податок на доходи фізичних осіб продовжує зберігати позицію найвагомішого за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевого бюджету  – його надходження складають понад 67 відсотків  усіх надходжень до місцевих бюджетів. Саме тому в легалізації заробітної плати мають бути зацікавлені не лише фахівці фіскальної служби краю чи представники влади, а й всі мешканці територіальних громад. Оскільки розмір фінансового забезпечення соціально-економічних програм на місцевому рівні знаходиться в прямій залежності від розміру надходжень цього податку» – наголошує начальник ГУ ДФС у області Дмитро Зайцев.

ГУ ДФС у Рівненській області