Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Увага! Діють шахраї!

04.10.2017

Відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС ГУ ДФС у Рівненській області інформує платників податків, що до суб’єктів господарювання Рівненської області телефонують невідомі особи з провокаційними та незаконними вимогами.

Зловмисники діють за наступною схемою: телефонують, начебто, від імені керівництва Головного управління ДФС у Рівненській області посадовим особам підприємств та вимагають неправомірну вигоду.

Наполегливо радимо громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям.

Вказані факти підривають авторитет податкової служби та знижують рівень довіри до працівників органів ДФС зі сторони суб’єктів господарювання. Тому, у разі отримання інформації про вчинення протиправних дій під виглядом працівників органів фіскальної служби або нібито від їх імені, просимо повідомляти про це підрозділи МВ УМВС у Рівненській області за телефоном - 102, або телефонувати до відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Рівненській області за номером: (0362) 692-575, а також особисто звертатись за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 12.

З повагою

в.о начальника ВВБ територіальних органів ДФС ГУ ДФС у Рівненській області полковник податкової міліції С.С.Водько