Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На Рівненщині зупинено спробу незаконного експорту до Німеччини крупної партії дизельного пального

26.09.2017

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області спільно із працівниками Рівненської митниці ДФС зупинено спробу одного із волинських підприємств незаконно експортувати до Німеччини 24 тонни дизельного пального під виглядом мастильних матеріалів.

В рамках проведення операцій «Акциз-2017», «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 2051 та ч. 1 ст. 366 КК України встановлено, що одне із підприємств, зареєстрованих в Луцьку, яке за попередньою інформацією створене з метою прикриття незаконних зовнішньоекономічних операцій, подало на Рівненську митницю ДФС до оформлення митну декларацію про експорт до Німеччини 24 тонни мастильних матеріалів.

Під час часткового митного огляду відібрано зразки експортованої продукції, які, за результатами проведених експертиз, виявилися дизельним пальним.

В зоні митного контролю Рівненської митниці ДФС проведено обшук автомобіля Volvo та напівпричепа-цистерни, за результатами якого вилучено та передано на відповідальне зберігання вказаний автомобіль з напівпричепом орієнтовною вартістю 2 млн. грн. та 24 тонни дизельного пального орієнтовною вартістю 600 тис. грн.

ГУ ДФС у Рівненській області