Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Майже 2,8 мільярда гривень податкових платежів спрямувала Рівненщина до бюджетів усіх рівнів

07.07.2017

За І півріччя  2017 року платники податків Рівненщини  перерахували до Зведеного бюджету  2  мільярди 788 мільйонів гривень податків і зборів. Цей показник більш, ніж на 742  мільйони гривень перевищує  минулорічні показники.

При цьому,  до державної казни  надійшло на  380  мільйонів гривень більше, або на 47 відсотків, до місцевих бюджетів перевищення  склало  363 мільйони гривень, або 30 відсотків.

«Такому результату ми завдячуємо, насамперед, нашим платникам податків, котрі розуміють наскільки важливо своєчасно здійснювати належні відрахування до бюджетів усіх рівнів. Інструменти адміністрування податкових платежів постійно вдосконалюються. Завдяки оновленню електронних сервісів, наші платники виконувати свої податкові зобов’язання  на більш високому технологічному рівнів. Однак, без  діалогу з платниками на партнерських засадах, вирішувати завдання з наповнення бюджетів було б надзвичайно складно», - підкреслив начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

ГУ ДФС у Рівненській області