Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

В які строки сплачується Єдиний соціальний внесок

13.06.2017

Відповідно до частини восьмої ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платники єдиного внеску роботодавці зобов’я­зані сплачувати єдиний внесок, нарахований за ка­лендарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за кален­дарний місяць, не пізніше 28 числа наступного мі­сяця.

При цьому платники єдиного внеску — робото­давці під час кожної виплати заробітної плати, на суми якої  нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум зобов’язані спла­чувати нарахований на ці виплати єдиний внесок у розмірі, встановленому для таких платників (аван­сові платежі). Винятком є випадки якщо внесок, нара­хований на ці виплати, вже сплачений у строки, вста­новлені абзацом першим цієї частини, або за резуль­татами звірення платника з органом доходів і зборів за платником визнана переплата єдиного внеску, сума якої перевищує суму внеску, що підлягає сплаті, або дорівнює їй. Кошти перераховуються одночасно з отриманням (перерахуванням) коштів на оплату праці, у тому числі в безготівковій чи натуральній формі. При цьому фактичним отриманням (перераху­ванням) коштів на оплату праці (виплату доходу, гро­шового забезпечення) вважається отримання відпо­відних сум готівкою, зарахування на рахунок одержу­вача, перерахування за дорученням одержувача на будь-які цілі, отримання товарів (послуг) або будь - яких інших матеріальних цінностей у рахунок зазна­чених виплат, фактичне здійснення з таких виплат відрахувань згідно із законодавством або вико­навчими документами чи будь-яких інших відраху­вань.

У разі якщо останній день строків сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святко­вий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

ГУ  ДФС  у Рівненській області