Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Майже 1,3 млрд. грн. ЄСВ надійшло на соціальні потреби від мешканців Рівненщини

12.06.2017

За  січень – травень 2017 року у  роботодавцями та суб’єктами господарювання – фізичними особами Рівненщини  сплачено 1271,8 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що на 30% або на 384,4 млн. грн. перевищує показники відповідного періоду минулого року.

Як зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев: «Зростання сум ЄСВ, передусім, пов'язано зі зростанням законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати. 

Крім того, працівники фіскальної служби області  проводять активні заходи з детінізації зайнятості населення, серед яких боротьба із зарплатами у "конвертах", контроль за різними сферами економіки та за галузевим принципом, а також здійснення перевірок роботодавців з питань дотримання податкового і трудового законодавства під час виплати доходів громадянам. У результаті цей резерв буде використаний для додаткових надходжень як до державного і місцевих бюджетів, так й до соціальних фондів.»

ГУ ДФС у Рівненській області