Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Суд визнав винним хмельничанина у продажу на території Рівненщини фальсифікованої горілки

02.11.2015

Обвинувальним вироком завершилася історія підприємливого хмельничанина, який намагався заповнити нішу реалізації «дешевої» горілки на території Рівненської області.

Спільними зусиллями співробітників оперативного та слідчого управлінь фіскальної служби Рівненщини встановлено канал постачання фальсифікованої горілки на територію краю. З’ясувалося, що підпільні потужності з виготовлення лікеро-горілчаних виробів розташовані в промзоні м. Хмельницький.

Під час проведених у червні цього року обшуків, виявлено та вилучено обладнання, що забезпечувало масове виробництво фальсифікованої горілки,  74 тис. літрів спиртовмісних рідин, 24 тис. пляшок фальсифікованої горілки «Пшенична», допоміжне обладнання та фурнітуру, що використовувались у протиправній діяльності. За результатами досудового розслідування кримінальне провадження було направлене до суду за місцем скоєння злочину.

А вже наприкінці жовтня, вироком суду, організатора незаконної діяльності - хмельничанина визнано винним у вчиненні злочинів за ч.2 ст. 204, ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України та призначено йому покарання у вигляді штрафу - 170 тис. грн. з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання на загальну суму понад 10 млн. гривень.

Саме так «дешева» горілка дуже дорого обходиться тим, хто причетний до її незаконного обігу.

Головне управління  ДФС у Рівненській області