Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операція «Урожай» сприятиме наповненню казни територіальних громад

28.08.2019

Нещодавно начальник Дубенського управління ГУ ДФС у Рівненській області Ніна Бакулевич зустрілася з керівниками сільськогосподарських підприємств Млинівського  району. На зустрічі були також присутні керівник Млинівської ОТГ, старости, землевпорядники, власники земельних ділянок та сільськогосподарської техніки.

Під час зустрічі розглядалися актуальні питання сьогодення, а саме: проведення операції «Урожай», питання наповнення місцевого бюджету, сплати податків громадянами, оподаткування.  Значна увага була приділена  порядку оформлення використання найманої праці та оплати праці,  перевагам подання звітності в електронному вигляді

Ніна Бакулевич нагадала, що вже майже три місяця триває операція «Урожай», яка  направлена на детінізацію відносин в аграрному секторі економіки та на декларування доходів громадян, отриманих власниками земельних ділянок, ознайомила з результатами її проведення.  

Попередила про неприпустимість порушення законодавства України про працю та Податкового кодексу України. Зазначила, що тіньова заробітна плата це не тільки втрати бюджету, використання найманої праці без оформлення трудових відносин – це втрата страхового стажу для призначення пенсії працівнику.

 Дубенське управління ГУ ДФС у Рівненській області